Dziękujemy!

Twoje dane zostały pomyślnie zapisane. Wkrótce otrzymasz pierwszy newsletter.

sklep kruk.pl w naszym centrum

sklep kruk.pl w naszym centrum

Sklep z biżuterią Kruk to renomowana polska marka, która od ponad 30 lat specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości i designerskiej biżuterii. Firma oferuje szeroki wybór produktów, w tym pierścionki, naszyjniki, bransoletki, kolczyki oraz zegarki w swoim  sklepie internetowym.

Czytaj więcej
Covidowy boom w handlu  internetowym

Covidowy boom w handlu internetowym

Epidemia coronovirusa mocno wpłynęła na rynek handlu w Polsce. Ograniczenia w poruszaniu, zamknięte centra handlowe i sklepy spowodowały, że nastąpił prawdziwy boom w handlu online. Osoby, które do tej pory wystrzegały sie kupowania i płacenia przez internet pozostały bez wyboru. Ruch w sklepach zwiększył się w każdej branży i wygląda na to, że te nowe nawyki zakupowe pozostaną z nami na dłużej. Kto raz sprawdzi, że nie taki diabeł straszny - łatwiej podejmie decyzje o kolejnych wirtualnych zakupach.,

Czytaj więcej
WyjątkowyPrezent.pl - nowy punkt na mapie Centrum handlowego

WyjątkowyPrezent.pl - nowy punkt na mapie Centrum handlowego

Już jest ! Dokładnie 01.08.2016 w samo południe nastąpiło otwarcie miejsca, w którym spełniają się marzenia. To tutaj możecie wejść i znaleźć wszystko co tylko sobie wymyślicie aby sprezentować sobie czy innej osobie. Wyjątkowy Prezent, jak sam nazwa wskazuje specjalizuje się w prezentach na każdą okazję, dla każdego i w każdym mieście. NIe znajdziecie tu jednak kwiatków czy porcelanowych figurek ani kryształów dla babci.

Czytaj więcej
Otwarcie sklepu Smaczna Herbata

Otwarcie sklepu Smaczna Herbata

Miło nam poinformować o nowym punkcie na mapie naszego centrum handlowego. Dzisiaj otworzył swoje drzwi internetowy sklep z herbatą "Smaczna Herbata". Pod adres smacznaherbata.pl kryją się wyśmienite herbaty czarne, czerwone, białe czy zielone. Sklep oferuje również bogaty wybór ziół i mieszanek herbacianych..

Czytaj więcej

Otwarcie Centrum handlowego Pl

Witajcie. Po kilku miesiącach testów zaczynamy pełną parą działania w serwisie Centrum handlowe PL. Nasze centrum to połączenie tradycyjnej galerii handlowej, serwisu z kodami rabatowymi oraz wielobranżowego sklepu internetowego i punktu usługowego.

Czytaj więcej

x