Dziękujemy!

Twoje dane zostały pomyślnie zapisane. Wkrótce otrzymasz pierwszy newsletter.

Klub przyjaciół W.Kruk

Przejdź do oferty

Dodaj komentarz


Przystąp do klubu przyjaciół w.kruk i zyskuj przy każdych zakupach nawet do 10% a także rabaty na naprawę biżuteri i usługi zegarmistrzowskie

odśweżanie biżuteri za darmo oraz pierwszeństwo w informowaniu o promocjach


Jeśli dziś przystąpiono do Programu w Sklepie Internetowym lub Aplikacji Mobilnej to zapisanie nowej Karty Klubu dla Przyjaciół w koncie Aplikacji Mobilnej lub Sklepu Internetowego może nastąpić dopiero po pełnej aktualizacji danych w Programie, które może potrwać od 4h do 24h od chwili nadania numeru karty.

Przystąpić do Klubu dla Przyjaciół W.KRUK można w sklepie internetowym oraz aplikacji mobilnej

Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie Klubu dla Przyjaciół W.KRUK.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

W.Kruk jubiler

W.Kruk to znana i renomowana marka zajmująca się produkcją i sprzedażą biżuterii luksusowej w Polsce.

Firma została założona w 1840 roku przez Wojciecha Kruka i od tamtej pory zyskała ogromne uznanie i popularność.Sklep W.Kruk oferuje szeroki wybór wysokiej jakości biżuterii, w tym pierścionków zaręczynowych, obrączek ślubnych, naszyjników, bransolet, kolczyków oraz zegarków. Ich kolekcje są zróżnicowane pod względem stylu i wzornictwa, aby sprostać różnym preferencjom klientów.

W.Kruk szczyci się długą tradycją rzemieślniczą i dbałością o szczegóły. Wszystkie ich wyroby są starannie wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak złoto, srebro i kamienie szlachetne, często ozdobione diamentami.

Sklep oferuje biżuterię zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, mając na uwadze zróżnicowane gusta i potrzeby klientów.W.Kruk posiada wiele sklepów stacjonarnych w całej Polsce, w największych miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Wrocław. Można również zakupić ich produkty za pośrednictwem sklepu internetowego, co umożliwia łatwy dostęp do biżuterii dla klientów z różnych regionów. Sklep oferuje liczne promocje na biżuterię oraz proponuje kody rabatowe na swoje produkty

W.Kruk to nie tylko sklep z biżuterią, ale również miejsce, gdzie można skorzystać z usług związanych z naprawą i konserwacją biżuterii. Ich wykwalifikowany personel służy pomocą w doborze idealnego kawałka biżuterii oraz udziela profesjonalnych porad związanych z zakupami i dbaniem o wyroby.Firma W.Kruk zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia w branży jubilerskiej, co świadczy o ich doskonałej reputacji i zaangażowaniu w dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów. Jest to miejsce, gdzie miłośnicy biżuterii mogą znaleźć wyjątkowe i ekskluzywne wzory, które będą stanowiły cenne pamiątki na całe życie.

Jak skorzystać z kuponu?

  1. Przejdź do sklepu, znajdź pozycję zgodną z zasadami, dokonaj zakupu
  2. Przejdź do sklepu

x