Dziękujemy!

Twoje dane zostały pomyślnie zapisane. Wkrótce otrzymasz pierwszy newsletter.

Kod rabatowy na lampy zewnętrzne

Przejdź do oferty

Dodaj komentarz


Wybierz oświetlenie do swojego ogrodu i oszczędź 8% na zakupie lamp zewnętrznych. Dodatkowo dostawa gratis na terenie Polski, minimum zakupowe to tylko 400,00 zł, kod rabatowy można wykorzystać wyłącznie od 29.05. do 09.06.2020 online na lampy.pl, oferta dotyczy oświetlenia zewnętrznego – łącznie z przecenionymi produktami.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Lampy.pl

Sklep internetowy lampy.pl należący do niemieckiej firmy Lampenwelt to ponad 40.000 lamp i opraw oświetleniowych wewnętrznych, zewnętrznych jak również oświetlenie do przestrzeni publicznej. Sklep internetowy Lampy to także fascynujące lampy designerskie markowych producentów, kreatywne oświetlenie na każdą kieszeń z efektami świetlnymi i wiele więcej.

Lampy.pl to ponad 10 lat doświadczeń profesjonalnej działalności na rynku oświetleniowym a także fachowa obsługa klienta online lub telefonicznie. Zakupy przez Internet bez ryzyka zapewnia Lampy.pl. Zakupy w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne i nieskomplikowane, zawsze można skorzystać z porady Biura Obsługi Klienta.


Jak skorzystać z kuponu?

  1. PL20GRILL8
  2. Wklej kod w odpowiednie miejsce w koszyku zamówienia w sklepie
  3. Przejdź do sklepu
x