Dziękujemy!

Twoje dane zostały pomyślnie zapisane. Wkrótce otrzymasz pierwszy newsletter.

10% znizki z kodem rabatowym na wentylatory od lampy.pl

Przejdź do oferty

Dodaj komentarz


Powoli zbliżają się upały. jeszcze niesmiało wypychane przez chłodny front z północy. Warto być przygotowanym i kupić w dobrej cenie wentylatory. Z kodem rabatowym na lampy.pl oszczędzicie 10%. W gratisie dostawa gratis na teranie Polski, nie obowiązuje minimum zakupowe, kod rabatowy można wykorzystać wyłącznie od 22 do 31 maja 2020 w sklepie lampy.pl, oferta dotyczy wszystkich modeli wentylatorów – łącznie z przecenionymi produktami.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Lampy.pl

Sklep internetowy lampy.pl należący do niemieckiej firmy Lampenwelt to ponad 40.000 lamp i opraw oświetleniowych wewnętrznych, zewnętrznych jak również oświetlenie do przestrzeni publicznej. Sklep internetowy Lampy to także fascynujące lampy designerskie markowych producentów, kreatywne oświetlenie na każdą kieszeń z efektami świetlnymi i wiele więcej.

Lampy.pl to ponad 10 lat doświadczeń profesjonalnej działalności na rynku oświetleniowym a także fachowa obsługa klienta online lub telefonicznie. Zakupy przez Internet bez ryzyka zapewnia Lampy.pl. Zakupy w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne i nieskomplikowane, zawsze można skorzystać z porady Biura Obsługi Klienta.


Jak skorzystać z kuponu?

  1. PL20WENTYLATOR10
  2. Wklej kod w odpowiednie miejsce w koszyku zamówienia w sklepie
  3. Przejdź do sklepu

Inne okazje z Lampy.pl zobacz wszystkie

x