Dziękujemy!

Twoje dane zostały pomyślnie zapisane. Wkrótce otrzymasz pierwszy newsletter.

Czyszcznie magazynu Lampy.pl 2019

Przejdź do oferty

Dodaj komentarz


Sklep Lampy.pl organizuje nową akcję promocyjną dzięki której można sporo zaoszczędzić kupując swoje wymarzone lampy i oświetlenie spośród 40.000 produktów

Wielkie czyszczenie magazynu Lampy.pl - zaoszczędź już teraz 11% przy zakupie artykułów za minimum 600 PLN, oferta ważna od 01.01. - 13.01. 2019. Rabat dotyczy produktów dostępnych od ręki dostępnych na stronie lampy.plNikt jeszcze nie dodał komentarza. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Lampy.pl

Sklep internetowy lampy.pl należący do niemieckiej firmy Lampenwelt to ponad 40.000 lamp i opraw oświetleniowych wewnętrznych, zewnętrznych jak również oświetlenie do przestrzeni publicznej. Sklep internetowy Lampy to także fascynujące lampy designerskie markowych producentów, kreatywne oświetlenie na każdą kieszeń z efektami świetlnymi i wiele więcej.

Lampy.pl to ponad 10 lat doświadczeń profesjonalnej działalności na rynku oświetleniowym a także fachowa obsługa klienta online lub telefonicznie. Zakupy przez Internet bez ryzyka zapewnia Lampy.pl. Zakupy w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne i nieskomplikowane, zawsze można skorzystać z porady Biura Obsługi Klienta.


Jak skorzystać z kuponu?

  1. PL19MAGAZYN11
  2. Wklej kod w odpowiednie miejsce w koszyku zamówienia w sklepie
  3. Przejdź do sklepu
x